Adapter ASZA1000 fertőtlenítőszer adagolóhoz - ASZAADAPTER
Adapter ASZA1000 fertőtlenítőszer adagolóhoz
  1. Szappan (S1, S2, S4, S5, S11, S12, szenzoros, utántölthető)
  1. Papír, intézményi higiénia
  2. Adagolók
  3. Szappan (S1, S2, S4, S5, S11, S12, szenzoros, utántölthető)
Cikkszám:
ASZAADAPTER
28
Raktáron 5 db
28
Gyártó :
ALPHA
Cikkszám:
ASZAADAPTER
Központi raktárkészlet
5 db
Lerakat
0 db
Üzletünkbe érkezés várhatóan maximum 1-2 munkanap.
Külső Raktár
189 db
Üzletünkbe érkezés várhatóan maximum 3-4 munkanap.
Kiegészítő termékek
Részletek
- AC-DC adapter
- 220V - 6V
- ASZA fertőtlenítőszer adagolókkal kompatibilis
Adatok
Márka :
Egyéb
Magasság (cm) szám:
70 mm
Szélesség (cm) szám:
7
Hosszúság (Mélység) (cm) szám:
100 mm
Felhasználási terület :
Szenzoros adagoló
Felhasználási mód :
Kiegészítő
Szín :
Fekete
Anyaghasználat:
Műanyag
Rendszer :
ASZA1000
Működés:
Automata
Gyártói Cikkszám:
Megjegyzés:
A kép a valóságtól eltérhet
Tömeg:
400 g/db
Vásárlói fiók
  • Belépés
  • Regisztráció
  • Profilom
  • Kosár
  • Kedvenceim
Információk
  • Általános szerződési feltételek
  • Adatkezelési tájékoztató
  • Fizetés
  • Szállítás
  • Elérhetőségek
Higiénia és Tisztaság Kft.
  • 1095 Budapest, Soroksári út 110-112
  • info@h-t.hu
  • facebook
Hírlevél
IRATKOZZ FEL
HÍRLEVELÜNKRE
Feliratkozás
simplepay_hu_v2
  • Akciók
  • Hatalmas készletkisöprési akció
  • Diversey nagytakarítási akció
  • TASKI Takarítógép Akció
  • Papír, intézményi higiénia
  • Tisztítószerek
  • Hulladékgyűjtők és szemeteszsákok
  • Személyi higiénia
  • Takarítóeszközök
  • Pénztárgépszalag
  • Takarítógépek, porszívók
  • Műanyagtermékek, irodaszerek, kiegészítők
  • Környezetbarát termékek
  • Márkáink
  • Csomagoló anyagok
  • Munkavédelmi termékek
  • Csúszásmentesítő anyagok
  • Kedvelt márkáink
  • Kapcsolat
  • Rólunk
    Rólunk
    • Változások és fejlesztések
  • Hírlevél
  • Árlisták, katalógusok
  • Akciók
    • 1+1% webshop akció